Vannihoolitsused ergutavad närvi- ja südame-vereringesüsteemi talitlust, vähendavad stressi, meremineraalid soodustavad naha ainevahetust ning on liigset vedelikku kehast eemaldava toimega.

Sooja vee ja ravimtaimedest valmistatud erinevate kontsentraatide koostoimel on võimalik saavutada näiteks lõõgastavat ja stressi maandavat efekti, ravida nahapõletikke või vaigistada valu.
Vanniveele (temp 36 – 38 kraadi), lisatakse vastavaid ürdiekstrakte või meresoola.

Meie Luksuslik vannisool koosneb meresoolast ja epsomi soolast. Meresool on lihaseid lõõgastav ja põletikuvastase toimega.
Epsomi soola peamisel komponendil magneesiumil on tähtis roll tervises ja üldises heaolus. Muuhulgas reguleerib magneesium enam kui 325 ensüümi aktiivsust ning samuti mitmeid kehalisi funktsioone – lihaste tööd, energia tootmist, kahjulike mürkide väljaviimist jne.

Luksuslikud vannihoolitsused

20 min./15 €

Värskendav piparmündivann – Erakordselt värskendav ja ergutav piparmündi aroom sobib hommikuseks äratuseks, kui ka pärast kuuma randa jahutuseks. Aroomiteraapias kasutatakse piparmündiõli peavalu ja külmetussümptomite leevenduseks.

Lõdvestav lavendlivann – Lõdvestav, pehmendav, lihas- ja liigesvalusid vähendav, sobib närvilisuse, stressi ja unehäirete korral. On antiseptiliste omadustega. Vähendab aknet ja psoriaasi, leevendab külmetushaiguseid.

Luksuslik roosiõievann – Selle luksusliku soola vannis tunned ennast kui mõispreili. Vannisoolale annab aroomi Ylang-Ylang, mis on oma toime poolest kirge tekitav ja idamaiselt eksootiline. Romantilist meeleolu aitab luua peotäis lõhnavaid roosiõisi.
Sidrunhein lisab särtsu ja värskust.