PRIVAATSUSPOLIITIKA AVALDUS

Meie ettevőtte jaoks on oluline kaitsta meie klientide isiklikke andmeid. Kőik OÜ Relvo Sport Motell internetitegevused on kooskőlas Euroopa őigusaktidega (EU Direktiiv 95/46/EC, 2002/58/EC ja Lepingu Konventsioonid ETS 108, ETS 181, ETS 185, ETS 189) ja Kesk- ja Ida Euroopa riikide őigusaktidega. See privaatsuse poliitika juhib andmete haldust, mida OÜ Relvo Sport Motell Teie kohta on kogunud Teie külastusel meie koduleheküljel.

ISIKLIKE ANDMETE KOGUMINE JA HALDAMINE

Isiklikud andmed on informatsioon, mis identifitseerib Teid, näiteks: Teie nimi, Teie aadress, e-postiaadress, Teie telefoninumber. OÜ Relvo Sport Motell ei kogu Teilt andmeid, välja arvatud juhul kui Te ise neid avaldate, näiteks tellides pileteid/kinkekaarte või taodeldes uudiskirju.

ISIKLIKE ANDMETE KASUTUS JA TEATAVAKS TEGEMINE

Relvo Sport Motell OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Relvo Sport Motell OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

OÜ Relvo Sport Motell kasutab Teie isiklikke andmeid vaid kodulehekülje tehnilise administratsiooni eesmärkidel, et tagada Teile juurepääs eri informatsioonile, et saata Teile tellitud kaupa ja üldiseks suhtluseks teiega. OÜ Relvo Sport Motell ei müü Teie isiklikke andmeid kolmandatele isikutele, ega turusta seda mujal. OÜ Relvo Sport Motell töötajad on moraalselt kohustatud austama Teie andmete konfidentsiaalsust ja järgima konfidentsiaalse info avalikustamise lepet (CDA)

VALIKUVABADUS

Teie kontrollite oma infot, mida OÜ Relvo Sport Motell-ile edastate. Kui Te otsustate oma andmeid OÜ Relvo Sport Motell mitte jagada, ei pruugi Te ligi pääseda osadele koduleheküljel olevatele teenustele. Kasutajatel, kes otsustavad loobuda uudiskirjadest, on alati vőimalus ennast listist kustutada.

AUTOMAATSELT SALVESTATUD ANDMED (MITTEISIKLIKUD ANDMED)

Kui Te sisenete OÜ Relvo Sport Motell koduleheküljele, salvestatakse üldised, mitteisiklikud andmed automaatselt (Kasutatav interneti brauser, külastuste arv, keskmine leheküljel veedetud aeg, sirvitud leheküljed). Seda infot kasutatakse lehekülje atraktiivsuse hindamiseks ja lehekülje sisu ja funktsionaalsuse parandamiseks. Neid andmeid ei töödelda edasi ega edastata kolmandatele isikutele.

KÜPSISED

Küpsised on väiksed failid, mis salvestatakse ajutiselt teie arvuti kővakettale, vőimaldades meie leheküljel Teie arvutit ära tunda, seda järgmisel korral kui www.cantervilla.ee asuvat lehekülge külastate. OÜ Relvo Sport Motell kasutab Küpsiseid ainult meie kodulehekülje kasutamist puudutava informatsiooni kogumiseks.

TURVALISUS

OÜ Relvo Sport Motell hoolitseb Teie andmete turvalisuse eest. Teie andmed on kohusetundlikult kaitstud kadumise, hävinemise, moonutamise/vőltsimise, manipuleerimise ja volitamatu juurdepääsu vői volitamatu avalikustamise eest.

ALAEALISED

OÜ Relvo Sport Motell soovitab kőikidel vanematel ja eestkostjatel őpetada oma lastele ohutult ja vastutusrikkalt kasutama oma isiklikke andmeid internetis. Alaealised ei tohiks edastada isiklikke andmeid OÜ Relvo Sport Motell kodulehekülgedele ilma vanemate vői eestkostjate loata. OÜ Relvo Sport Motell ei kavatse kunagi koguda teadlikult isiklikke andmeid alaealistelt, vői kasutada seda mingil moel, vői avalikustada seda kolmandatele isikutele ilma loata.

LINGID TEISTELE KODULEHEKÜLGEDELE

See privaatsuse kaitse seisukoht rakendub koduleheküljele www.cantervilla.ee, mida haldab OÜ Relvo Sport Motell. Veebileheküljed sellel kodulehel vőivad sisaldada linke teistele kodulehtedele, väljaspool www.cantervilla.ee asuvat kodulehte, milledele ei laiene antud privaatsuse kaitse seisukoht. Kui te lahkute www.cantervilla.ee asuvalt koduleheküljelt, palun olge teadlikud ja lugege iga veebilehe privaatsuse seisukohti, mis kogub isiklikult tuvastatavaid andmeid.

ŐIGUS INFORMATSIOONILE

Kui Teil tekib küsimusi meie privaatsuse kaitsepoliitika vői Teie isiklike andmete töötlemise suhtes, kontakteeruge julgelt meie esindajaga. (Ärge unustage lisada kontaktandmeid)

Peale päringut informeeritakse Teid koheselt – kirjalikult ja kooskőlas rakenduvate őigusaktidega – milliseid teie isiklikke andmeid, kui üldse, koguti Teie külastuse ajal OÜ Relvo Sport Motell veebilehekülgedel.

MUUDATUSTE TEAVITAMINE

Kőikvőimalikud privaatsuspoliitika muudatused postitatakse sellesse privaatsusavaldusse, koduleheküljele ja kőikidesse teistesse kohtadesse, mida sobivaks peame.