Otepäält 7km kaugusel Cantervilla Lossis on kõik võimalused, et korraldada meeldejäävad suvepäevad või siduda seminarid ja koosviibimised suvepäevade programmiga.
Suvepäevadel pakume majutust kuni 90 inimesele.

Näidis programm:
Saabumine ja tubadesse paigutamine
Mõisahärra tervituskõne ja suvepäevade avamine
Tervitusjook – sampus
Mõisakompleksi ekskursioon (mõisapark, lossi peahoone, jääkelder, ait- kuivati, tallisaal, väike tall, viinaköök)
Suvepäeva programm (lisateenusena, võimalus valida allpool toodud teenuste seast)
Pidulik õhtusöök
Saunakompleksi kasutus – soome saun, bassein (lisateenusena võimalik tellida – soolakambrit, massaaži teenuseid, kehahoolitsusi)
Majutus
Hommikusöök
Suvepäevade lõpukõne
Lahkumine lõuna ajal

Näidispakkumise hind: 45 EURi/inimene (min 20 inimest)

Suvepäevade programmi lisatavad aktiivse tegevuse teenused:
*Mängumaa külastus: Külastaja saab randmepael, mis tagab sissepääsu mängumaale ja saab liikuda ja osa võtta kõikide atraktsioonide kasutamisest. Vt. mängumaa atraktsioonide nimekirja.

Tegevuse kestvus: 11.00-19.00

Hind 10Euri/inimene (min grupp 20 inimest)

*Võistlusmängud koos õhtujuhiga (mängumaa hooajavälisel ajal): Õhtujuht korraldab aktiivse ja kaasahaarava teatevõistluse, selleks ettevalmistatud rajal

Tegevuse kestvus: 1,5h

Hind alates 8.-.-/inimene

*Orienteerumismäng: Mõisa territooriumil on rajatud mänguline võistlus kus rada läbitakse grupina või üksikult. Punktideks, mida tuleb läbida on mõisakompleksi kuuluvad hooned ja hoonetes asuvad atraktsioonid ja infotahvlid.

Mängu kestvus: 1-1,5 h

Hind: 4 EURi/inimene (min grupp 20 inimest)

 

Savitöötuba: *Savitöötoas voolime väikeseid meeneid ja näitame kuidas teha savist erinevaid asju ja erinevaid töövõtteid. Valmistatud meened paneme kuivama ja hiljem ahju ja saadame valmis meened teie ettevõttesse järele. (Kuna savi kuivab ennem ahju panemist mitu päeva, sellest tulenevalt ei õnnestu valmistaud meenet koheselt kaasa saada.)

Töötoa kestvus: 1h

Hind: 10 EURi/inimene (min grupp 20 inimest)

*Õnnetina valamine koos astroloog Igor Mangiga: Mõisad on vanast ajast olnud suursugused ja nendega käib kaasas hea aura. Mõisakompleksis õnnetina valamine annab teie ettevõttele ja teie ettevõtmistele kaasa hea õnne. Õnnetina valamine on vahva tegevus õhtuse programmi juures (näit saunas käigu juures või õhtusöögi ajal või teiste programmide käigus). Valatud kujundid saab igaüks kaasa. Igor Mang seletab lahti kujundeid ja ennustab tulevikku.

Kestvus: min 1h

Hind: Küsi hinda. info@cantervilla.ee

*Küünalde värvimine: Tubane tegevus, kus värvime valmis küünaldele mustreid. Siin fantaasiale piire pole- antiiksed mustrid, logod, kujundid, jne. Valmistatud küünlad saab iga osaleja kaasa.

Kestvus: 1h

Hind: 10 EURi/inimene (min grupp 20 inimest).

Tule korralda oma ettevõtte suvepäev Lõuna- Eestis