Pulmade korraldamine on imelihtne, kui otsustad need pidada Cantervilla Lossis!

Suurepärane asukoht, kaunis ja romantiline interjöör, hõrgutavad pulmaroad ja unustamatu õhkkond on ainult mõned märksõnad, millega meil toimunud pulmi iseloomustada saab.

Sa ei pea muretsema, kas kõik külalised ikka mahuvad ära. Meil saab korraldada pulmi kuni 200-le inimesele, neist ööbima saab jääda tervelt 90.

Olenevalt külaliste arvust võid oma pulmad korraldada Ballisaalis, kuhu mahub kuni 70 inimest või Tallisaalis, mis mahutab 200 inimest. Kui sinu pulmakülalisi on aga vähem kui 70, on teie päralt meie kaunis ja romantiline Sinine saal.

Ilma liialdamata saame öelda, et meie peotoite kiidetakse väga. Ega need saakski kehvad olla, sest need on ju tehtud armastusega. Nagu ka ülejäänud teenused, millega me sulle selle ilusa päeva korraldamisel abiks oleme.

Saame sind aidata ka lauakaunistaja, lilleseadja, pulmaisa, bändi ja muude kontaktidega, kui sa seda soovid.

Anna meile oma soovidest teada ja jäta muu meie hoolde. Sinu pulmad Cantervilla Lossis saavad olema unustamatud!

Kujuta ette järgmist pilti.

Saabudes sissesõiduteele, on näha esimesi märke eesootavast tähtsast sündmusest. Märgata on kauneid lilleseadeid, tõrvikuid ja küünlaid.

Jalutades lossi juurde, jääb silma maaliline vaade Pikajärvele ning seda ümbritsevatele küngastele ja põldudele. Loss ja park ise on justkui loodud kaunite pulmapiltide tegemiseks.

Registreerimine toimub suure tammepuu all kaunis pargipaviljonis. Tamm on tuntud oma hea mõju poolest ja annab teie kooselule head energiat juurde.

Astudes lossi peahoonest sisse, on kohe tunda mõisale omast suursugusust – see uhke maja tervitab teid kogu oma hiilguses.

Teise korruse saalis ootavad teid säravvalged lauad ja toolid, ruum on avar, valge ja kaunis.

Pulmaroogade saabudes täitub ruum vastupandamatute lõhnadega. Toitude maitsest on tunda, et lisaks värskele toorainele on nendesse pandud ka suur ports armastust.

Ballisaaliga ühendatud Muusikute saalis lükkab avavalss peole hoo sisse. Järgneb tants, lõbusad mängud ja pulmaroogade nautimine.

Kesköö saabudes tuuakse lauale kohv ja võrratu pulmatort.

Kui mõni külalistest väsib, saab ta minna oma tuppa ja rahulikult und nautida.

Hommikul ootab kõiki rikkalik bufeehommikusöök. Seda on võimalik nautida näiteks meie unustamatul verandal, kust avaneb maaliline hommikune vaade pargile ja järvele.

Pärast hommikusööki võivad külalised end soovi korral spaasse kosutama minna.

Pulmad Cantervilla Lossis on armastuse ja rõõmu pillerkaar, mis jääb pikaks ajaks meelde.

Võta ühendust ja paneme koos plaani paika!