Hotell Cantervilla Loss on romantiliseks pulmaks just see, mida sa otsid. Siin on rahu, vaikus ja glamuur ning stiil. Pulmade korraldamiseks on tallisaalis kohti kuni 200 pidulisele ja Lossi peahoone ballisaalis kuni 75 pidulisele ja majutuskohti kuni 90-nele inimesele.

Meie aitame teil oma kõige ilusamat päeva muretult korraldada.
Pakume omalt poolt :
majutust, peosaali
toitlustust
ja oskame soovitada lauakaunistajaid ja lilleseadjaid
ja oskame soovitada pulmaisa ning ansamblit.
Omame pikaajalist kogemust pulmade korraldamises ja planeerimises.

Saabudes hotelli sissesõiduteele on näha esimsesi märke ees ootavast tähtsast päevast. Märgata on ilusaid värskeid kaunistusi ja lilleseadeid. Jalutades hotelli taha asuva järve äärde jääb silma maaliline vaade pikale järvele ja seda ümbritsevatele mägedele ja põldudele. Kõik see tärkav loodus tekitab uue tunde armastuses, mis on nii romantiline. Hotelli pargis on mitmeid kohti kus saab teha võrratuid pilte pruutpaarist. Astudes lossi peauksest sisse on kohe tunda mõisale omast glamuuri, see hõng, see interjöör, seda peab ise kogema. Teisel korrusel asuvas saalis ootavad teid säravvalged laua- ja toolikatted. See on midagi enneolematut ja võrratut. Istudes lauas saame osa hotelli restorani hõrkudest roogdest ja neid maitstes on tunda, et road on tehtud armastusega. Pidu on täies hoos ja muusikute saalis saate tehtud oma esimene avavalss. Jätkuvad mängud, söömine ja tants. Kesköö saabudes tuuakse lauale kohv ja tort. Kui mõni külalistest ära väsib, siis saab ta siinsamas minna oma tuppa ja rahulikult und nautida. Hommikul ootab kõiki rikkalik bufeelaud, mida on võimalik nautida verandal, kus hommikune vaade on lausa maaliline ja seda jääkski ainiti vaatama. Pärast hoogsat pidu, kosutavat hommikusööki on võimalik SPA-s ennast lõõgastuda. See on emotsioonide ja tunnete pillerkaar, mis jääb pikaks ajaks meelde.
.
2012 aasta suvel avasime Cantervillas tallisaali kuni 200-le külastajale. Tallisaali siseõu loob juba meeldiva pulmameeleolu oma väravate ja purskkaevuga.
Tallisaalis on lisaks peosaalile ka mudilaste mänguala, labürint üllatustega, ning kostüümituba ja lasermäng- mõnusad tegevused lastele kui ka peoseltskonnale.