Teemapark on avatud aastaringselt 

100-150 aastat tagasi mõisaajastut käsitlevas teemapargis saab tutvuda Lossi, Mõisa talli, Ait kuivti, tõlla talli ja viinavabriku tegemistega- käe külge panna erinevatele väike atraktsioonidele. Liikumise hõlbustamiseks on külalistel kasutada giidirakendus, mis aitab üles leida atraktsioonid ja ajaloolised videod.

Tere tulemast Mõisaajastu teemaparki, kus aeg peatub ja minevik ärkab ellu!

Oleme avatud aastaringselt, oodates külastajaid T-Pni kella 11:00-16:00ni.

Astuge sisse ajalooliste müüride vahele ja avastage meie teemapargi võlu. Meie vanad hooned peidavad endas mitmeid põnevaid interaktiivseid mänge ja ajastut tutvustavaid tegevusi, mis toovad esile mõisaajastu võlu ja eluolu. Teid ootavad lustakad lood ning haaravad videod, viies teid otsekui ajamasinaga minevikku.

Mõisaajastu teemapark on loodud sobima kogu perele. Pakume lõbusaid tegevusi ja mänge, mis õpetavad ajalugu mängulisel viisil. Samal ajal on võimalus süveneda ajaloo saladustesse ning nautida mõisaparki, ning kaunist atmosfääri.

Tule veeda meie juures mõnus päev täis avastamist ja naeru! Mõisaajastu teemapark – koht, kus minevik muutub elavaks ja kus igal külastajal on võimalus olla osa ajaloost. Tere tulemast meie ajamasina maagilisse maailma!